Jump to content

Welcome to RomaniaElit Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Toggle shoutbox Chat

@  RomaniaElit : (20 November 2018 - 11:14 PM) Bine ai venit Florinescu in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (20 November 2018 - 09:26 PM) Bine ai venit paoakoa in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (20 November 2018 - 01:15 PM) Bine ai venit Mighiti1 in comunitatea RomaniaElit !
@  P0kal3s : (19 November 2018 - 07:53 PM) Faci cerere dupa modelul de aici http://romaniaelit.r...stare-angajări/
@  P0kal3s : (19 November 2018 - 07:52 PM) http://romaniaelit.r...în-romaniaelit/
@  cossty : (19 November 2018 - 07:47 PM) cum ma angajez si eu?
@  RomaniaElit : (19 November 2018 - 06:34 PM) Bine ai venit alin123 in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (19 November 2018 - 05:54 PM) Bine ai venit Valentin Draghici in comunitatea RomaniaElit !
@  cossty : (19 November 2018 - 12:10 PM) salutare
@  RomaniaElit : (19 November 2018 - 12:08 PM) Bine ai venit cossty in comunitatea RomaniaElit !
@  Yonutz Andy HD : (19 November 2018 - 11:49 AM) Salut !
@  RomaniaElit : (19 November 2018 - 10:19 AM) Bine ai venit HKF in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (18 November 2018 - 06:36 PM) Bine ai venit Dragos Costin in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (18 November 2018 - 05:38 PM) Bine ai venit GeorgeD in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (18 November 2018 - 04:25 PM) Bine ai venit Marian22. in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (18 November 2018 - 04:12 PM) Bine ai venit marcuu01 in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (18 November 2018 - 12:00 PM) Bine ai venit Mr. Stefanel 3.0 in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (18 November 2018 - 10:57 AM) Bine ai venit George4507 in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (18 November 2018 - 12:03 AM) Bine ai venit Radu Gavrilut in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (17 November 2018 - 05:01 PM) Bine ai venit MihaiT in comunitatea RomaniaElit !

Photo

Propunere

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Aiurica

Aiurica

Newbie

• Member ID:
    1794
  • Warns:

-  Nume: Aiurica 

•  - Explică propunerea: Propun marirea proiectoarelor de pe capul tractor la maximul pe care ti le poate oferi jocul
  •  - Cu ce crezi că ar ajuta comunitatea?: Nu ajuta comunitatea ci ajuta fiecare jucator/conducator in parte deoarece isi poate modifica infatisarea capului tractor dupa cum doreste
  •  - Dacă e nevoie, o să te implici la realizarea acesteia?: Nu prea am cu ce sa ma inplic, dar daca este nevoie puteti conta pe ajutorul meu!!!
  •  - Alte precizări: As avea de adaugat cateva precizari si anume, daca ai peste 8 proiectoare pe camion, atunci cand dai faza lunga/luminile de intampinare, este mult prea putin sesizabil daca ai 8 sau 12/14 proiectoare pe capul tractor, tot asa il orbesti pe cel din fata ta si atunci, daca am putea modifica putin regulamentul ca in cazul in care, ai camionul modificat dupa bunul tau plac...sa zicem 12 proiectoare si il deranjezi pe cel din fata ta, acel participant la convoi/cursa/plimbare are dreptul de a-ti spune sa opresti faza lunga iar daca nu o faci sa fi sanctionat. Daca la o a 2-a abatere tot nu te potolesti cu faza lunga, propun ca sanctionarea sa fie dubla sau tripla. 
  • Precizez ca mie mi s-au luat 2 puncte pe permis deoarece aveam 12 proiectoare pe capul tractor si totusi nu le-am folosit niciodata, cu mici blitz-uri de atentionare. Facand si dtreaming pe youtube plus ca o nota personala, doresc sa conduc un tir frumos, chiar daca este un iveco sau renault pana voi reusi sa trec mai departe in lvl si sa urc la urmatoarele camioane. Nu doresc sa mi se puna la loc punctele suspendate ci doar sa se ia in calcul si omul, deoarece sunt oameni care fac asta ca sa faca rau, dar sunt si oameni care pur si simplu doresc ca acel camion/cap tractor pe care-l conduc sa fie si aspectuos si asta nu numai sambata cand se face parada sau evenimente speciale in care fiecare vine cu ce camion doreste in speranta de a castiga ceva.
  • Ca si dovada ca eu nu folosesc faza lunga decat sa dau mici flash-uri, aveti toate stream-urile mele iar aici o sa pun dovada pentru ce mi s-au luat cele 2 puncte de pe permis:
  •    tonvoiul incepe la minutul 28...iar la 1:52:54 se poate vedea destul de bine cum arata capul meu tractor din fata...
  • Multumesc frumos si astept un raspuns de la membri staff-ului intr-un timp cat mai scurt! Drumuri bune tuturor si sanatate!!!
  •  

Model de postare:

• Nume: 
  • Explică propunerea:
  • Cu ce crezi că ar ajuta comunitatea?:
  • Dacă e nevoie, o să te implici la realizarea acesteia?:
  • Alte precizări:

• Robert93 likes this

zoli

zoli

Fondator

• Member ID:
    226
  • Warns:
    0

Mai mult de 8 proiectoare sunt interzise deja pe camion AIURICA

Faza lunga este deja interzisa intr-un convoi,cu exceptia sa nu deranjeze colegul din fata.

Daca cineva din spatele tau foloseste faza lunga ai tot dreptul sa ii ceri  sa le stinga si daca nu le stinge poti anunta dupa convoi STAFUL

Aiurica

Aiurica

Newbie

• Member ID:
    1794
  • Warns:

Pai asta zic Zoli, eu as dori sa se poata pune mai multe, pentru frumusetea tir-ului...dar daca asta este raspunsul final, este ok si o sa va respect decizia luata! Multumesc de raspuns

• Robert93 likes this

P0kal3s

P0kal3s

Newbie

• Member ID:
    2195
  • Warns:
    0

Sa inteleg Ca intr-o comunitate nu conteaza ca esti respectat, Ca intr-o comunitate ca si in alte sectoare din anumite activitati nu este esential sa se respecte un anumit regulament, care este cat de cat de baza si care totusi iti confera posibilitatea de a-ti crea ,referire pe Ets, capul tractor dorit de tine,Ca intr-o comunitate toti membrii trebuie sa se simta ca si cum ar face parte dintr-o familie, cu bune si cu rele, cu "capacitatea/vointa" de a trece cu vederea peste anumite situatii(ex.o ciocnitura, un plonjon, un ACCIDENT) ; si aici, cel mai important- ca regulile sa fie respectate de prostime sau fraieri????

Ca eu asta inteleg, tu te-ai pretat si din ce am inteles ai ales sa dai cu piciorul pentru niste amarate de 4 beculete in plus pe care ,conform regulamentului, n-ai voie sa le pui pe cabina. (Pentru cei care fac live cred ca mai interesant e interiorul )

Probabil ca acest aspect va fi discutat in sedinta,dar dupa parearea mea si a altor persoane care au fost atunci, cred ca se va crea un precedent,toti vor dori sa aiba 3 oglinzi in plus si 5 parasolare,acest lucru ducand la destabilizare,clar. 

Toate bune.

• Mr.Bandit, HanTTa and Scorpion. like this

„Omul e făcut să trăiască între oameni. Prin urmare, ori îi educi, ori îi suporți."

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users