Jump to content

Welcome to RomaniaElit Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Toggle shoutbox Chat

@  utzu : (23 March 2019 - 08:17 PM) Forumul nu are parola. Sunt topic-uri unde are acces doar staff-ul, in rest pentru tot ce are nevoie un membru nu este nevoie de parola atat timp cat esti logat
@  OZerty14 : (23 March 2019 - 07:11 PM) ?
@  OZerty14 : (23 March 2019 - 07:10 PM) ???
@  OZerty14 : (23 March 2019 - 07:10 PM) care este parola forumului
@  RomaniaElit : (23 March 2019 - 07:07 PM) Bine ai venit OZerty14 in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (23 March 2019 - 05:24 PM) Bine ai venit Alvin123 in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (23 March 2019 - 03:47 PM) Bine ai venit marius29 in comunitatea RomaniaElit !
@  mihutz : (23 March 2019 - 02:49 PM) cum intru de pe telefon pe ts ul vostru
@  RomaniaElit : (23 March 2019 - 08:07 AM) Bine ai venit Andrei2008gamer in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (22 March 2019 - 01:20 PM) Bine ai venit mihutz in comunitatea RomaniaElit !
@  P0kal3s : (21 March 2019 - 06:58 PM) pui cerere de angajare aici http://romaniaelit.r...rum/4-angajari/
@  coxmin : (21 March 2019 - 06:45 PM) cum ma angajez
@  coxmin : (21 March 2019 - 06:45 PM) c
@  RomaniaElit : (21 March 2019 - 06:41 PM) Bine ai venit coxmin in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (21 March 2019 - 04:55 PM) Bine ai venit lemmon2222 in comunitatea RomaniaElit !
@  cHrissTyy : (21 March 2019 - 10:19 AM) adica 50 ore in ets 2
@  cHrissTyy : (21 March 2019 - 10:19 AM) Daca doresti sa aplici in comunitate nu uita sa aplici mai jos la sectiunea angajari sa respecti minimul necesar
@  cHrissTyy : (21 March 2019 - 10:19 AM) salut @Sebastian
@  Seβastian : (21 March 2019 - 08:14 AM) Salut
@  RomaniaElit : (21 March 2019 - 08:00 AM) Bine ai venit Seβastian in comunitatea RomaniaElit !

Photo

Reclamatie

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

JustinTM2

JustinTM2

Newbie

• Member ID:
    4426
  • Warns:
    0
Nick-ul tau: JustinTM2
Numele Reclamatului: Mr.Stefanel
Dovada(Screenshot): 
Descrierea situatiei: Am fost trollat in joc, de acest membru. Nu am o problema personala cu el, imi pare rau ca s a ajuns aici. O seara faina.

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Newbie

• Member ID:
    1517
  • Warns:

JustinTM2 eu am fost trollat de cineva in fata ta (se vede si in video-ul tau) , nici de cum eu pe tine .

Nici nu te obervasem in oglinzi deoarece momentan nu am un PC care sa ma duca pe "ULTRA" ca tine .

JustinTM2

JustinTM2

Newbie

• Member ID:
    4426
  • Warns:
    0

Domnule Stefanel norocul tau este stii care? Ca nu am filmat de la inceput cand mi ai sarit in fata cand am vrut sa te depasesc. Si atunci chiar nu aveai pe nimeni in fata. Pe national cand ma indreptam spre Calais cu TAG ul si poza RO ELIT, de ce nu ai asteptat sa trec eu si dupa treceai tu ca nu am inteles? Unde erai asa grabit? La gagici? Lasa le alta data fii atent in oglinzi ca si cu oglinzile pe LOW ma vezi foarte bine ok? Nu incerca sa te scoti ca una si alta ca esti devina si punct. Tu ar trebuii sa imi multumesti ca am ridicat aceasta problema in comunitate si nu ai avut tupeul sa iti ceri scuze si sa nu faci gura mare da?           

Daca problema asta o ridicam pe TMP nu te vedeam bine ok? Nu am nimic cu tine personal, nu te cunosc, nu stiu ce fel de om esti, dar cu comportament de genul nu rezolvi nimic in viitor. Nu, sunt sfant sau chestii de genul, dar imi recunosc greselile si platesc, dar inainte sa recunosc o greseala si sa o platesc ma gandesc de 2x inainte cand vreau sa fac ceva bun>? Inceteaza cu comportamentul acesta de copil, ai 14 ani totusi nu ai 10, ai un buletin, raspunzi in fata legi cu buletinul in mana da? Nu am venit eu aici sa te educ ok? Nu stiu cum te-au educat ai tai, dar pe mine m au invatat multe lucruri de bun simt. Bun, ok injur, toti facem asta, si aici nu veni sa imi zici ca nu trebuie sa fac cum fac ceilalti, ti am spus, gresesc imi platesc greseala, dar nu veni sa faci gura mare, cand esti devina. Daca erai la prima abatere nu era o asa mare problema! Crede-ma stiu comunitatea aceasta, la ei mereu exista o a 2-a sansa, ai primit prea multe tu!         

Am auzit si cum te-ai comportat cu altii. Mi am tinut gura ca m-ai injurat de toti sfintii si mortii, cand erai cu Antonio pe camera. De ce? Pentru ca mi am dat seama ca or sa fie alte probleme cu tine. Ai vazut ca mi am tinut gura cand m ai injurat si ai zis hai sa ii dau troll si la asta ca de ce nu, m o iertat odata si gata prieten de al meu pot sa imi bat p**a de el nu? E, sa stii ca nu ma cunosti si nici nu am nevoie sa o faci ok? Sunt un tip care nu suporta sa fie luat la p**a cand ajut si iert ok? Am vorbit pe live pana la 4 dimineata cu Mr.Bandit AUTO CONTROL! Adevart, nu l am avut nici eu atunci, dar tu? Nu ai putut sa il ai SA NU ITI TROLEZI MEMBRUL/COLEGUL/PRIETENUL din comunitate? Hai lasa-ma te rog sincer! Ti as mai scrie niste lucruri aici sa iti fac un roman, dar nu vad rostul.. La comportamentul de care ai dat dovada, sincer imi pierd timpul. Nu ma lua ca si dusman, dar schimbate! Asculta de altii si invata din patania altora nu din a ta.   

Cand vei fii mai mare vei intelege. Te salut, iti doresc sarbatori fericite, un an nou fericit, si o viata plina de lucruri bune, asculta-ma invata si lasa-te invatat! Stii ce spunea un mare om in aceasta lume mare, de fapt cum o vedem noi o lume mare, ca de fapt ea este foarte mica..

Citez: "Semeni o fapta, culegi un obicei. Semeni un obicei, culegi un carcater. Semeni un carcater, culegi un DESTIN."- Dalai Lama

Cu stima si respect,

JustinTM.

• Roby_Robert likes this

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Newbie

• Member ID:
    1517
  • Warns:

Nu accept aceste acuztii nefondate .

Asta sunt eu frate ,ai mei m-au educat cumva dar eu sunt prea incapatanat .  :| 

Si vorba aia pe camera mea fac ce vrea p..a mea .

JustinTM2

JustinTM2

Newbie

• Member ID:
    4426
  • Warns:
    0

Auzi domnule Stefanel, stim cu toti ca esti incapatanat, faci ce vrei p**a ta pe camera, dar ai grija cum comporti cu ceilalti ok? Pe camera ai gura mare si esti smecher, dar ajungi altundeva pe alta camera in alt loc, in care nu vei mai avea gura asa mare, si vei fii tras la raspundere! Acuzatii nefondate? Dragule vreau sa stiu si eu ce acuzatii nefondate ti-am facut. Ca nu stii sa te comporti intr o comunitate? Ca nu stii sa vorbesti cu o persoana straina?

Invata sa vorbesti cu cei din jurul tau, invata sa ai respect fata de altii... nu fii ca si unul din multime, incearca sa nu te mai f**a grija de altul, uitate la tine in farfurie e sparta si e goala? Repar o si umpleo. Nu veni si iti bate joc de altii membri ai comunitati doar pentru ca tu esti Stefanel, deocamdata toti suntem la fel si cu level 10 si cu level 90 toti suntem oameni. Incapatanarea asta o sa iti treaca stii cand>? De cand ai ales calea asta grea sa patesti pe pielea ta, oh, da o sa te doara si ai sa vezi! Ce spune acest citat:

Citez: "Fiti amabili ori de cate ori e posibil.

Intotdeauna e posibil!" - Dalai Lama

Cu stima si respect, JustinTM.

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Newbie

• Member ID:
    1517
  • Warns:

Dragule nu am respect fata de jeguri si mincinosi ! Te pup !  :101:

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Newbie

• Member ID:
    1517
  • Warns:

Stiu sa ma comport cu oamenii care ma respecta si eu ii respect . Nu cu jegosi , repet pe camera mea pe romaneste pot sa iti bag si sa iti scot ce vreau .

JustinTM2

JustinTM2

Newbie

• Member ID:
    4426
  • Warns:
    0

Imi pare rau stii de ce? Ca exista oameni ca si tine in lumea asta.. si ne miram de ce romania este considerata o tara de analfabeti functionali.. uite aici dovada..

Cu stima si respect,

JustinTM.

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Newbie

• Member ID:
    1517
  • Warns:

Si mai ai si tupeu ca ultimul cacat sa vii pe camera mea si sa zici salut ! 

Decat un jegos mai bine un analfabet .

JustinTM2

JustinTM2

Newbie

• Member ID:
    4426
  • Warns:
    0

Nu mai are rost nici sa iti acord atentia mea. 

Cu stima si respect,

JustinTM.

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Mr.Ștefănel @ ON YOUTUBE

Newbie

• Member ID:
    1517
  • Warns:

Tu cauti atentie din partea mea sau esti un terminat care nu are nici nivel dar vrea sa ma dea afara !

Fac pisu pe stima ta !

JustinTM2

JustinTM2

Newbie

• Member ID:
    4426
  • Warns:
    0

De acum incolo, evita-ma.

Cu stima si respect,

JustinTM. 

HanTTa

HanTTa

Administrator

• Member ID:
    1551
  • Warns:
    0

Stefanel fii mai respectuos cu colegul tau! Voi inchide topicul iar situatia ta va fi discutata la urmatoarea sedinta staff! Un an nou fericit la amandoi va urez!

Posted Image

JustinTM2

JustinTM2

Newbie

• Member ID:
    4426
  • Warns:
    0

Multumesc la fel!

Cu stima si respect,

JustinTM.

0 user(s) are reading this topic