Jump to content

Welcome to RomaniaElit Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Toggle shoutbox Chat

@  utzu : (23 March 2019 - 08:17 PM) Forumul nu are parola. Sunt topic-uri unde are acces doar staff-ul, in rest pentru tot ce are nevoie un membru nu este nevoie de parola atat timp cat esti logat
@  OZerty14 : (23 March 2019 - 07:11 PM) ?
@  OZerty14 : (23 March 2019 - 07:10 PM) ???
@  OZerty14 : (23 March 2019 - 07:10 PM) care este parola forumului
@  RomaniaElit : (23 March 2019 - 07:07 PM) Bine ai venit OZerty14 in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (23 March 2019 - 05:24 PM) Bine ai venit Alvin123 in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (23 March 2019 - 03:47 PM) Bine ai venit marius29 in comunitatea RomaniaElit !
@  mihutz : (23 March 2019 - 02:49 PM) cum intru de pe telefon pe ts ul vostru
@  RomaniaElit : (23 March 2019 - 08:07 AM) Bine ai venit Andrei2008gamer in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (22 March 2019 - 01:20 PM) Bine ai venit mihutz in comunitatea RomaniaElit !
@  P0kal3s : (21 March 2019 - 06:58 PM) pui cerere de angajare aici http://romaniaelit.r...rum/4-angajari/
@  coxmin : (21 March 2019 - 06:45 PM) cum ma angajez
@  coxmin : (21 March 2019 - 06:45 PM) c
@  RomaniaElit : (21 March 2019 - 06:41 PM) Bine ai venit coxmin in comunitatea RomaniaElit !
@  RomaniaElit : (21 March 2019 - 04:55 PM) Bine ai venit lemmon2222 in comunitatea RomaniaElit !
@  cHrissTyy : (21 March 2019 - 10:19 AM) adica 50 ore in ets 2
@  cHrissTyy : (21 March 2019 - 10:19 AM) Daca doresti sa aplici in comunitate nu uita sa aplici mai jos la sectiunea angajari sa respecti minimul necesar
@  cHrissTyy : (21 March 2019 - 10:19 AM) salut @Sebastian
@  Seβastian : (21 March 2019 - 08:14 AM) Salut
@  RomaniaElit : (21 March 2019 - 08:00 AM) Bine ai venit Seβastian in comunitatea RomaniaElit !

Photo

Propunere pentru ședință - Danii

romaniaelit romania elit propunere sedinta danii

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Danii

Danii

V.I.P

• Member ID:
    4805
  • Warns:
    0
  • Nume: Danii
  • Explică propunerea: Editare canalului de ts " Radio Romania Elit " sa poata vorbi doar botul de radio. Este foarte urat sa stai pe canal linistit sa asculti muzica si sa intre cineva sa vorbeasca peste.
  • Cu ce crezi că ar ajuta comunitatea?: Sunt foarte multi care nu isi permit poate sa tina si browserul deschis sau eu mai stiu ce programe pe langa TeamSpeak deschis. Asa se sta si pe TS si daca doreste sa asculte radio intra pe canalul respectiv.
  • Dacă e nevoie, o să te implici la realizarea acesteia?: M-am implicat deja prin adaugarea botului pe canal. Este ridicat pe vpsul ( linux ) meu personal si va ramane pe canal in permanenta pentru cine doreste sa asculte Radio Romania Elit in timp ce conduce. Botul arata pe canal ce anume ruleaza in momentul respectiv.

Leiha9u.jpg

• Alte precizări: Sunt cam putine melodii pe radio. Nu stiu ce hosting este folosit pentru el si cat spatiu de stocare avem disponibil dar mai trebuie adaugate.

• RIDDLER and -Traian- like this

Posted Image

HanTTa

HanTTa

Administrator

• Member ID:
    1551
  • Warns:
    0

Sincer eu nu ma prea pricep, dar ideea ta mi se pare rezonabila si cred ca s-ar putea realiza cu ajutorul lui Taylor/Agrants. O zi buna!

• RIDDLER and -Traian- like this
Posted Image

Danii

Danii

V.I.P

• Member ID:
    4805
  • Warns:
    0
  • Nume: Danii
  • Explică propunerea: Schimbarea grupului de DJ de pe teamspeak in BOT si schimbare de access. Ar fi mai ok daca copiem accessul de pe grupul Membru.
  • Cu ce crezi că ar ajuta comunitatea?: Am fost rugat de Bandit sa adaug script pentru mesaj automat catre grupul New la connectarea pe server. Daca botul are access de DJ nu poate sa vada membri care se connecteaza si nici nu le poate da mesaj.
  • Dacă e nevoie, o să te implici la realizarea acesteia?: Am adus boti in comunitate si am indeplinit deja ceea ce s-a dorit din partea botilor. Everybody`s happy! :)
  • Alte precizări: N/A

pT8ACCC.png

2. Modificare access forum categoria angajari - subforum Lista Acceptati si Lista Respinsi ca nici un alt membru infara de Testeri in sus sa nu poata creea un topic. Astazi am avut un membru nou care si-a creeat topicul de angajare direct in lista de acceptati ( din gresiala cred ).

3. Schimbarea hostingului pe care ridicam salvarile. In UK pe VirginMedia ( firma de internet pe care o folosesc ) blocheaza zippyshare din motiv de piraterie. Am inteles ca obisnuiam sa folosim si https://sharemods.com... daca este posibil sa ridicam si acolo.

Multumesc frumos.

• Mr.Bandit likes this

Posted Image

Also tagged with one or more of these keywords: romaniaelit, romania, elit, propunere, sedinta, danii

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users